Племінник Ескобара знайшов у стіні його квартири 18 млн доларів

Племінник Ескобара знайшов у стіні його квартири 18 млн доларів

Племінник Ескобара знайшов у стіні його квартири 18 млн доларів
AP

Племінник відомого наркобарона Пабла Ескобара заявив, що знайшов пластиковий пакет з грошима на суму 18 мільйонів доларів, захований в стіні одного з будинків свого дядька.

Як пише BBC, Ніколас Ескобар повідомив, що "бачення" показало, де шукати гроші в квартирі Медельїну, де він живе вже 5 років. Деякі банкноти, яким вже кілька десятиліть, занепали й більше не придатні для використання.

За його словами, це не перший раз, коли він знаходить гроші в місцях, де його дядько ховався від поліції, оскільки наркобарон володів мільйонами доларів. Крім того, Ніколас також знайшов друкарську машинку, супутникові телефони, золоту ручку, фотоапарат і плівку, яку збирається проявити.

Хто такий Пабло Ескобар

Ескобар народився в Ріонегро (Колумбія) в 1949 році, заснував наркокартель в Медельїні в 1970-х роках. У найактивнішому періоді банда поставляла близько 80% кокаїну до США. Завдяки своїм багатствам Ескобар на сім років потрапив до списку мільярдерів світу Forbes. На піку своєї кар'єри Ескобар вважався сьомою найбагатшою людиною на планеті.

Після указу США про екстрадицію Ескобар переховувався, а його банда нападала на політиків, поліцію і журналістів. Після арешту в 1991 році Ескобара помістили до в'язниці, побудованої за його власним проєктом, що отримала назву Собор. Там він продовжував займатися медельїнським картелем.

Загалом Ескобар вважається відповідальним за близько 4 тисячі смертей, однак колумбійці його підтримували за те, що він інвестував гроші у бідні районі і роздавав великі суми грошей. Наркобарон загинув в результаті стрілянини поліції в 1993 році. Чутки про приховані статки Ескобара ходили в Медельїні після його смерті. Нову хвилю популярності постать Ескобара здобула після серіалу Netflix "Нарко" (Narcos) 2015 року, в якому у художній формі розповідається історія життя наркобарона.

На початок