Facebook почав видаляти повідомлення, в яких заперечується Голокост

Facebook почав видаляти повідомлення, в яких заперечується Голокост

Facebook почав видаляти повідомлення, в яких заперечується Голокост
АР

Компанія Facebook 12 жовтня оновила політику щодо розпалювання ненависті. Відтепер соцмережа видалятиме контент, в якому заперечується або спотворюється інформація про Голокост.

"Сьогоднішнє оголошення знаменує собою ще один крок у наших зусиллях у боротьбі з ненавистю. Важливість нашого рішення підтверджується зростанням антисемітизму в усьому світі та тривожним рівнем необізнаності щодо Голокосту, особливо серед молоді", — йдеться в офіційному повідомленні компанії.

Так, у компанії повідомили, що наразі збільшилася кількість онлайн-атак на різні групи по всьому світу. Соцмережа вже закрила понад 250 груп, які пропагують вищість білої раси. Окрім того, у другому кварталі 2020 року соцмережа вже заблокувала 22,5 мільйони пости із мовою ненависті.

Читайте також: "Було море людей, всі покірно йшли". Очевидці згадують трагедію в Бабиному Яру

"Після року консультацій із зовнішніми експертами нещодавно ми почали забороняти повідомлення з антисемітськими стереотипами щодо колективної влади євреїв, автори яких часто зображують, як вони (євреї) керують світом або його головними установами", - зазначили у Facebook

При цьому, нещодавнє опитування у США серед дорослих віком від 18 до 39 років показало, що майже чверть опитаних вважає Голокост міфом або перебільшенням.

Соцмережа повідомляє, що з кінця року усіх, хто буде шукати у Facebook інформацію про Голокост, будуть переадресовувати до достовірних джерел інформації.

Що відомо

  • 84-річний нідерландець, на ім'я Сало Мюллер, який під час Голокосту втратив обох батьків, планує позиватися проти залізниці Німеччини через її причетність до перевезення в’язнів до концтаборів.
  • Під час ремонту в одному з блоків концтабору Аушвіц робітники знайшли схованку із ножами, виделками, ножицями та іншими предметами.
  • Наприкінці квітня у Бельгії від коронавірусної хвороби помер один з останніх в'язнів Освенцима Анрі Кічка.
  • Ватикан 2 березня відкрив архівні документи Папи Пія XII, якого звинувачують у замовчуванні Голокосту.
На початок