Місцеві вибори-2020. Як правильно фінансувати виборчу кампанію

Місцеві вибори-2020. Як правильно фінансувати виборчу кампанію

Місцеві вибори-2020. Як правильно фінансувати виборчу кампанію Колаж, Суспільне

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Під час передвиборчих перегонів партії та кандидати намагаються максимально донести до потенційних виборців власні програми та ідеї. Інструментів для цього достатньо: від традиційних друкованих засобів масової інформації до соціальних мереж. Чим більше каналів для реклами використано, тим більше аудиторію можна охопити, що, вимагає чималих коштів.

Розповідаємо, які правила фінансування виборчих кампаній встановлені законом та яка відповідальність передбачена за їх порушення.  

У чому суть

Згідно з частиною 4 статті 51 Виборчого кодексу України (ВК України), передвиборча агітація здійснюється коштом виборчих фондів кандидатів, партій (організацій партій), які беруть участь у виборах. Крім того, відповідно до частини 5 статті 12 ВК України, для фінансування передвиборчої агітації можна використовувати тільки кошти з виборчого фонду партії.

Державне ж фінансування передбачено лише для інформаційного забезпечення виборів, наприклад, виготовлення інформаційних плакатів та буклетів, тому єдиний можливий варіант оплати витрат на здійснення агітації – рахунки виборчого фонду.

Важливо уточнити, що використовувати кошти з такого фонду можна виключно в безготівковій формі.

Як формується виборчий фонд

Порядок утворення виборчих фондів, особливості рахунків, правовий статус розпорядників тощо також визначені у Виборчому кодексі. Разом з тим, формування фондів на нинішніх місцевих виборах формування фондів суттєво відрізнятиметься від того, як це відбувалося під час президентських та парламентських виборів 2019 року. 

Відповідно до законів “Про вибори народних депутатів України” та “Про вибори Президента України” формувати фонди можна було за кошти партій та кандидатів, а також завдяки внескам осіб, визначених законом “Про політичні партії в Україні”. На цьогорічних же місцевих виборах можливість надавати добровільні внески отримали всі фізичні особи, окрім:

  • іноземців чи осіб без громадянства;
  • анонімних жертводавців (у платіжному документі мають бути зазначені ПІП, дата народження та місце проживання громадянина).
  • юридичних осіб, їх філій та представництв.

Максимальний розмір внесків від однієї фізичної особи до одного виборчого фонду – не більше 10 розмірів мінімальних зарплат (50 тисяч гривень). Для кандидатів та партій розмір внесків необмежений.

Місцеві вибори-2020. Фінансування виборчої кампанії

Джерела формування фондів на різних типах виборів

Розпорядники фондів мають обов’язково подавати два типи фінансових звітів – проміжного й остаточного. Це, своєю чергою, має зробити процес фінансування виборчих кампаній прозорим, а також дозволить порівняти рівні реальних витрат на передвиборчу агітацію та надходжень до фонду.

Крім того, важливо зазначити, що відповідно до закону “Про запобігання корупції”, особа, яку обрали депутатом Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевої ради, сільським, селищним, міським головою, має подати декларацію впродовж 15 календарних днів із дня набуття повноважень.

Спірні моменти

Щодо фінансування кандидатів в законі є спірний момент – фінансування до їх висування та реєстрації. З одного боку, якщо “потенційні” кандидати отримають кошти до реєстрації, то закон не порушать. З іншого ж, “завчасне” отримання матеріальної та фінансової підтримки дозволить уникнути встановлених обмежень щодо формування виборчих фондів, – кошти будуть перераховані як власні кошти кандидата (їх розмір необмежений, на відміну від внесків фізичних осіб).

Відповідальність

За порушення встановленого законом порядку надання або отримання фінансової (матеріальної) підтримки для здійснення передвиборчої агітації передбачається адміністративна або кримінальна відповідальність – як для тих хто надає, так і тих хто отримує гроші.

За порушення встановленого законом порядку надання або отримання фінансової чи матеріальної підтримки для здійснення передвиборчої агітації, якщо її вартість дорівнює або менш як 50 тисяч гривень) передбачена адміністративна відповідальність. Для громадян штраф в розмірі від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів (1190-1700 гривень), для посадових осіб – від ста до ста тридцяти неоподатковуваних мінімумів (2210 гривень) з конфіскацією суми внеску.

За умисне надання фінансової підтримки з порушенням встановленого законом порядкуПідтримка фізичною особою або від імені юридичної особи у великому розмірі (понад 50 тисяч гривень); особою, яка не має на те права; від імені юридичної особи (як було зазначено вище – на місцевих виборах робити внески заборонено будь-яким юридичним особам). передвиборчої агітації передбачена кримінальна відповідальність:

  • Штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів (1700-5100 гривень), або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років. (таке ж покарання передбачено й за порушення встановленого порядку або строків подання фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду).
  • У випадку повторного порушення – штраф від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів (5100-8500 гривень), або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.
  • Якщо дії вчинені за попередньою змовою групою осіб, організованою групою або поєднані з вимаганнямобмеження воліПередбачає утримання особи в спеціальних виконавчих установах відкритого типу, без ізоляції від суспільства і з обов'язковим залученням засудженого до роботи. Таке покарання не може застосовуватися до вагітних жінок, жінок з дітьми до 14 років, неповнолітніх, людей пенсійного віку, людей з інвалідністю першої та другої груп. на п’ять років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

У тексті використані матеріали Громадянської мережі "ОПОРА"

Читайте також

Як політики збирали персональні дані на виборах–2019

Як та навіщо використовують "двійників" у виборчому процесі

Як маніпулюють рейтингами й соціологічними даними

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди