Валентин Берестнєв став головним тренером МБК "Миколаїв"

Валентин Берестнєв став головним тренером МБК "Миколаїв"

Валентин Берестнєв став головним тренером МБК "Миколаїв" МБК "Миколаїв"

Новим головним тренером Муніципального баскетбольного клубу "Миколаїв" став Валентин Берестнєв. Про це повідомив президент клубу Андрій Черепанов.

"На цей момент це єдине правильне рішення, продиктоване логікою та прагматизмом. Валентину Борисовичу доведеться виступити в ролі баскетбольного кризового менеджера. І я думаю, що він не підведе і команда гідно розпочне сезон", − сказав Андрій Черепанов.

Решта тренерського складу залишилася без змін: Торренс Мерфі, Денис Роздобудько та Олександр Цикалюк.

До цього Валентин Берестнєв тренував дубль МБК "Миколаїв" − "МБК-2-Ніко" (раніше "Ніко-Баскет"). На його колишнє місце призначили Дениса Роздобудька.

Що відомо

  • Раніше головний тренер Муніципального баскетбольного клубу "Миколаїв" Кріс Томас подав заяву про відставку. Своє рішення американський фахівець пояснив рівнем поширення коронавірусної інфекції в Україні і як наслідок великою кількістю хворих у команді.
  • Валентин Берестнєв – заслужений тренер України. Десять років грав за миколаївський "Спартак" в амплуа "захисник". Із 1995 по 2012 роки був головним тренером МБК "Миколаїв". У сезоні 1997/1998 років миколаївці під його керівництвом завоювали бронзові медалі чемпіонату України. Валентин Берестнєв очолював молодіжну та національну збірні України.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartГімнастика