В Україні до послаблення карантину готова лише одна область

В Україні до послаблення карантину готова лише одна область

В Україні до послаблення карантину готова лише одна область
Ілюстративне фото, Unsplash

Станом на 11 жовтня до послаблення карантину не готові 23 області в України та місто Київ. Готовою до послаблення виявилась лише Кіровоградська область.

За даними Міністерства охорони здоров'я, серед областей найвищий показник захворюваності у Сумській області — понад 300 осіб на 100 тисяч населення, у Тернопільській області – 271 та Харківській області – 267.

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, за останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській області – 593 (місто Харків – 411), місто Київ – 502, Хмельницька область – 328, Житомирська область – 302, Житомирська область – 234.

Окрім того, неготовими до пом’якшення карантинних обмежень вважаються тимчасово окуповані АР Крим та місто Севастополь — через відсутність даних.

Крім того, найбільш завантаженими є лікарні Донецької (90,8%), Луганській (85,6%), Одеській (81,1%), Харківській (70,4%) областей. У Києві цей показник становить 66,4%.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила новий поділ українських регіонів за поширенням коронавірусу, який почне діяти з 12 жовтня. Київ потрапив до "помаранчевої" зони, а Канів та Суми потрапили в "червнону".

Що відомо

  • Станом на 11 жовтня в Україні лабораторно підтвердили 4768 нових випадків COVID-19. Також за добу одужало 937 пацієнтів і 85 померли від ускладнень.
  • Європейська комісія підписала договір про постачання півмільйона курсів американського препарату "Ремдесивір" для лікування хворих на COVID-19.
  • Сенат німецької столиці Берліна та влада британської Шотландії вирішили посилити карантин через збільшення нових випадків зараження на коронавірус.
  • Верховний суд Мадриду визнав неправомірним рішення Міністерства охорони здоров'я Іспанії про обмеження руху в столиці та 9 навколишніх департаментах.

На початок