Король Британії зустрівся з послами Алжиру та Мавританії

Король Британії зустрівся з послами Алжиру та Мавританії

Британський монарх Чарльз ІІІ
Король Великої Британії Чарльз ІІІ приймає посла Алжиру. Фото: The Royal Family/Х

Король Великої Британії Чарльз ІІІ повернувся до виконання своїх обов'язків після того, як у січні стало відомо, що він хворий на рак.

У середу ввечері, 6 березня, британська королівська родина опублікувала у соцмережах фото зустрічі короля з послами Алжиру та Мавританії.

"Король прийняв послів Алжиру та Мавританії в Букінгемському палаці. Пан Нуредін Язід і пан Самба Мамаду Ба вручили свої вірчі грамоти Його Величності – офіційні листи від глав своїх держав, які знаменують початок їхніх посад у Великій Британії", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про хворобу британського монарха

Про те, що 75-річний король Чарльз планує провести "корекційну процедуру" з приводу збільшеної простати, Букінгемський палац повідомив 17 січня 2023 року.

Доброякісне збільшення простати зустрічається у чоловіків старше 50 років і, як правило, не є серйозним захворюванням, повідомляється на сайті Національної служби охорони здоров'я Сполученого Королівства (NHS). Проте 5 лютого у короля діагностували рак. Тип раку не виявили, але монарх вже почав "регулярне лікування".

На початок