ЗСУ отримають бронетранспортери для евакуації поранених з поля бою — Міноборони

ЗСУ отримають бронетранспортери для евакуації поранених з поля бою — Міноборони

ЗСУ
Бронетранспортер M113. Фото: з сайту Міноборони України

У Міністерстві оборони поінформували, українські військові вже отримують бронетранспортери M113, обладнані для евакуації поранених з поля бою. За словами глави відомства Рустема Умєрова, загалом, до підрозділів ЗСУ незабаром надійде "кілька сотень" одиниць такої техніки.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони України.

"Десятки цих евакуаційних бронемашин вже прибули до України. Ще кілька сотень очікуються найближчим часом. Вдячний партнерам за підтримку у війні", – заявив Умєров.

Міністр оборони зазначив, що бронетранспортери для евакуації поранених вже передають у підрозділи української армії.

"Координує цю роботу і проєкт загалом моя заступниця Наталія Калмикова. Вдячний партнерам за підтримку у війні", – сказав Умєров.

У Міноборони додали, що техніка на гусеничному ходу має значно вищу прохідність, тому в умовах бездоріжжя саме вона потрібна українським військовим найбільше.

16 лютого у Міноборони повідомляли, що "Укрзалізниця" виводить на колії ще чотири санітарних вагони для потреб ЗСУ, у яких евакуйовуватимуть поранених та травмованих бійців до тилових госпіталів. Від березня 2022 року українські залізничники здали в експлуатацію 62 медичні вагони, а до кінця 2024 року переобладнають ще вісім.

На початок