Міноборони автоматизує системи обліку продуктів та майна. Що це означає

Міноборони автоматизує системи обліку продуктів та майна. Що це означає

Міноборони автоматизує системи обліку продуктів та майна. Що це означає
Міністерство оборони України. Пресслужба МО

Міністерство оборони України впроваджує автоматизовані системи обліку у військових частинах. Таким чином у відомстві хочуть позбутися бюрократії.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

"Фактично, це відцифрований журнал обліку продуктів, пально-мастильних матеріалів, речового майна. Автоматизація процесів для нас – це економія часу. Це надзвичайно важливо під час війни. Бюрократія має залишитися в минулому", — зазначив заступник міністра оборони Віталій Половенко.

За його словами, відомство звернулося до компаній, які мають досвід побудови цифрової інфраструктури, і одна з компаній погодилася допомагати Міноборони на волонтерських засадах.

"Наприклад, якщо говорити про харчування. Відтепер начальник продовольчої служби, коли складатиме меню на тиждень, бачитиме в програмі кількість продуктів на складі, що треба дозамовити, яку кількість продуктів буде використано, крім цього одразу буде підтягуватися калорійність страв", — пояснив принцип заступник міністра.

У Міноборони додали, що програму вже тестували в кількох військових частинах, наразі фінальні випробування відбуваються в зоні бойових дій.

Раніше, 14 лютого, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) підтвердило існування корупційної схеми під час закупівлі продуктів Міноборони, яка дозволяє значно завищувати ціни на певні категорії харчів.

На початок