Румунія змінила умови в'їзду для українців: вимагають ПЛР-тест

Румунія змінила умови в'їзду для українців: вимагають ПЛР-тест

Румунія змінила умови в'їзду для українців: вимагають ПЛР-тест
. Ілюстративне фото, Unsplash

Румунія запровадила обов’язковий двотижневий карантин для мандрівників, які приїжджають з країн з високим рівнем зараження, зокрема і з України. Туристи також повинні мати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус.

Як повідомляє місцеве видання Mediafax, міністр охорони здоров’я Нелу Татару оголосив, що мандрівники, які приїжджають до Румунії на термін до трьох днів із країн з високим ризиком, можуть в'їхати в країну з негативним ПЛР-тестом, зробленим не пізніше ніж за 48 годин до поїздки. Рішення набуде чинності з 7 жовтня.

Також якщо мандрівники в’їжджають до країни на тривалий термін, вони повинні будуть пройти 14-денний карантин навіть попри негативний тест на COVID-19. На восьмий день карантину можна зробити тест, і якщо він виявиться негативним, то карантин завершується достроково на десятий день.

До списку "небезпечних" країн за рівнем поширення хвороби, крім України, увійшли понад 50 країн. МОЗ Румунії визнав ризиковими також США, Францію, Британію, Іспанію, Молдову, Угорщину, Грузію, Вірменія та Данія.

Станом на 6 жовтня, в країні зафіксовано 137 тисяч випадків коронавірусу. 5 048 пацієнтів померло від ускладнень, викликаних хворобою.

Що відомо

  • Болгарія запровадила для українців в'їзд на свою територію лише за наявності негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого за 72 години до перетину кордону.
  • Станом на 2 жовтня, Міністерство охорони здоров'я віднесло 43 країни до "червоної зони" за рівнем поширення COVID-19.
На початок