Зеленський заявив, що готовий поїхати на фронт з Трампом

Зеленський заявив, що готовий поїхати на фронт з Трампом

Зеленський заявив, що готовий поїхати на фронт з Трампом
Виступ президента України Володимира Зеленського на Мюнхенській безпековій конференції, 17 лютого 2024 року. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що запрошував Дональда Трампа в Україну, і якщо той приїде, готовий поїхати з Трампом на передову.

Про це Зеленський сказав під час Мюнхенської безпекової конференції, відповідаючи на питання з зали.

"І якщо пан Трамп приїде, я готовий з ним поїхати на фронт. Я гадаю, якщо в нас буде розмова про те, як закінчити війну, ми повинні продемонструвати тим хто ухвалює рішення, що ж значить ця війна. Не те, що про це пишуть в Instagram, а справжня війна", — зазначив він.

Зеленський додав, що українська влада вдячна США за підтримку обох партій та "завжди хоче, щоб вони знали справді, що відбувається на цій війні".

Президентські вибори у Сполучених Штатах Америки 2024 року

Президентські вибори у США заплановані на 5 листопада. Поки все виглядає так, що основні конкуренти, як і у 2020-му — Джо Байден та Дональд Трамп. Якщо, звісно, Трампу не заборонять балотуватися.

Як свідчать результати грудневого опитування The New York Times та Сієнського коледжу, у Трампа і Байдена майже однакові відсотки підтримки. Але що важливо у цьому опитуванні: Трамп випереджає Байдена в пʼяти з шести ключових штатів, де той виграв у 2020-му, і які, ймовірно, визначатимуть переможця президентських виборів 2024 року.

На початок