У Тернополі відслужили панахиду за воїном, який помер за 9 днів після мобілізації

У Тернополі відслужили панахиду за воїном, який помер за 9 днів після мобілізації

Панахида за  Миколою Ірзайкіним
Панахида за воїном Миколою Ірзайкіним. Фото: Тернопільсько-Бучацька єпархія Православної Церкви України

У Тернополі в Домі печалі відслужили панахиду за воїном Миколою Ірзайкіним. Чоловік помер за дев’ять днів після мобілізації.

Про це повідомили на сторінці Тернопільсько-Бучацької єпархії Православної церкви України.

Провів панахиду архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон у співслужінні із духовенством.

Панахида за померлим солдатом Миколою Ірзайкіним
Панахида в Домі печалі. Фото: Тернопільсько-Бучацька єпархія Православної Церкви України

Микола Ірзайкін — випускник Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Він закінчив магістратуру на кафедрі енергозбереження та енергетичного менеджменту. Про це повідомили на сайті університету. Працював штампувальником у ТОВ "Шредер". Займався підприємницькою діяльністю.

Солдат Микола Ірзайкін
Микола Ірзайкін. Фото: ТОВ "Шредер"

Микола Ірзайкін брав участь у благодійному проєкті "Жовтий фартух". Чоловік приносив та роздавав безкоштовні обіди для потребуючих.

"Коля був, добрим і чуйним. Попав до нас у волонтерську команду, сам підійшов і запропонував яблука принести. Щонеділі приносив ящик яблук. Коли не вистачило людей на роздачу їжі, то допомагав видавати її. Коли ми ближче познайомилися, то виявилося, що яблука не його, а він їх купує на ринку. Він хотів для людей смаколик зробити. Завжди був усміхнений і небайдужий", — розповів координатор проєкту "Жовтий фартух" Сергій Кічула.

Микола Ірзайкін із волонтерками
Микола Ірзайкін і волотерки проєкту "Жовтий Фартух". Фото: Сергій Кічула

Міський голова Тернополя Сергій Надал написав на своїй сторінці, що похорон відбудеться завтра, 13 лютого, об 11 годині в Домі печалі.

Хрест у Домі печалі
Хрест. Фото: Тернопільсько-Бучацька єпархія Православної Церкви України

Нагадаємо, 1 лютого 2024 року чоловік був призваний на військову службу за мобілізацією та направлений в навчальний центр, для проходження навчання. Микола помер 9 лютого.

На сторінці Тернопільського обласного центру комплектування та соціальної підтримки написали, що чоловіка відправили в навчальний центр.

"Солдат Ірзайкін був призваний на військову службу за мобілізацією 01 лютого 2024 року Тернопільським ОМТЦК СП та направлений в навчальний центр, для проходження навчання на посаді курсанта навчального взводу відповідної військової частини. Проте, 09 лютого 2024 року на імʼя начальника Тернопільського ОМТЦК СП від командування військової частини надійшло повідомлення про смерть солдата Миколи Ірзайкіна внаслідок гострої легеневої — серцевої недостатності, про що було сповіщено родину військовослужбовця. Нагадуємо, що усі призвані до лав ЗСУ військовослужбовці направляються до навчальних центрів для проходження двомісячного курсу базової військової підготовки, після чого, проходять курс за своєю спеціальністю", — йдеться у повідомленні.

На початок