Україна - Німеччина: квитки на футбол, де купити та яка ціна

Україна - Німеччина: квитки на футбол, де купити та яка ціна

Україна - Німеччина: квитки на футбол, де купити та яка ціна УНІАН

Чи впустять глядачів на стадіон, де купити квитки на матч Україна - Німеччина та ціна квитка на футбол.

Збірна України з футболу не грала в Києві рівно рік - остання гра на НСК "Олімпійський" відбулася 14 жовтня. Тоді Україна перемогла Португалію (2:1) та оформила вихід на Євро-2020.

І ось, за рік синьо-жовта національна команда повертається до Києва. 10 жовтня - матч Україна - Німеччина в рамках Ліги Націй УЄФА. Це буде друга домашня гра України з початку пандемії коронавірусу, перша, на яку дозволено вхід глядачам.

Україна - Німеччина: матч з глядачами

Матчі збірної України в Лізі Націй УЄФА пройдуть з глядачами на трибунах. Такий дозвіл дала КМДА: щодо ігор Ліги чемпіонів такого рішення ще немає.

Максимальна кількість глядачів на матчі Україна - Німеччина - 21 015 осіб. Це 30% від загальної місткості стадіону. Скільки місць на НСК "Олімпійський" у такому випадку? 70 050 - стільки максимально глядачів може прийняти арена в Києві.

Звідки взялося обмеження в 30%? Це рішення УЄФА: міжнародна федерація дозволила проводити міжнародні матчі з глядачами, але при цьому на трибунах має бути не більше 30% від місткості стадіону. Також матчі з глядачами можна проводити за наявності дозволу місцевої влади - КМДА такий дозвіл надала.

Україна - Німеччина: квитки на футбол

Де купити квитки на футбол Україна - Німеччина? Офіційний продаж квитків на сайті TicketsBox, на сторінці з матчем Україна - Німеччина.

Купити квитки онлайн Україна - Німеччина можна буде за цим посиланням.

Чи можна буде квитки купити в касах на Україна - Німеччина поки невідомо.

Ціна квитка на Україна - Німеччина стартує від 150 гривень - діапазон цін від 150 до 1000 гривень за квиток. В одні руки можна купити не більше 4 квитків.

Хто гратиме в України та Німеччини

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start