П'ятов та Степаненко отримали позитивні результати тесту на коронавірус. Вони грали з "Десною"

П'ятов та Степаненко отримали позитивні результати тесту на коронавірус. Вони грали з "Десною"

П'ятов та Степаненко отримали позитивні результати тесту на коронавірус. Вони грали з "Десною" ФК Шахтар

"Шахтар" йде на самоізоляцію.

У двох гравців "Шахтаря" та двох співробітників клубу - позитивні результати тестів на коронавірус. Про це повідомив "Шахтар" на своєму офіційному сайті.

Позитивні тести на коронавірус у Андрія П'ятова та Тараса Степаненка.

Результати тестів "Шахтар" отримав після матчу УПЛ проти "Десни" в якому грали обидві футболісти: П'ятов відіграв увесь матч, а Степаненко вийшов на поле після перерви. Згідно з повідомленням на сайті "Шахтаря", медслужба клубу отримали результати тестів гравців збірної України, які вони здавали перед від'їздом в національну збірну.

Зважаючи на позитивні результати тестів, уся команда "Шахтаря" іде на самоізоляцію. У понеділок та четвер команда пройде додаткове тестування, після якого буде прийняте рішення про подальші плани.

П'ятов та Степаненко були викликані в збірну України для участі в матчах проти Франції (7 жовтня), Німеччини (10 жовтня) та Іспанії (13 жовтня). Андрій Шевченко уже назвав гравців, які замінять футболістів "Шахтаря" у жовтневих матчах.

Читайте також: П'ятов та Степаненко не гратимуть за збірну в жовтні. Замість них викликали Шепелєва та Паньківа

Що відомо

  • Згідно з медичним протоколом УПЛ, усі команди раз на два тижні здають тести на коронавірус. Останнє тестування "Шахтар" проходив 29 вересня - усі результати були негативними.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол