На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку майору Аркадію Муляру

На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку майору Аркадію Муляру

Меморіальну дошку відкрили Аркадію Муляру на Хмельниччині
Меморіальну дошку відкрили Аркадію Муляру, лютий 2024, Хмельниччина. Фото: Новоушицька територіальна громада

У селі Глібів, що на Хмельниччині, відкрили пам'ятну дошку майору Аркадію Муляру. Її встановили на фасаді місцевої школи, яку закінчив військовослужбовець.

Про це повідомили у Новоушицькій територіальній громаді.

За їхньою інформацією, меморіальну дошку відкрила хрещена загиблого військового Галина Тихун. Крім неї, серед присутніх були рідні, друзі, вчителі та односельці.

Хрещена Аркадія Муляра відкрила меморіальну дошку на Хмельниччині
Хрещена Аркадія Муляра відкрила меморіальну дошку, лютий 2024, Хмельниччина. Фото: Новоушицька територіальна громада

"Класний керівник Аркадія Муляра Галина Лукащук та його перша вчителька Ольга Курос розповіли, що він був хорошим учнем, займався спортом, гарно навчався, зі шкільних предметів любив історію і географію. А ще був лідером у класі та серед молоді, мав кмітливу вдачу, відважний характер. "Аркадій завжди мріяв стати військовим. Правду завжди говорив у вічі, хто б перед ним не був", — згадувала свого непосидючого учня Ольга Василівна", — йдеться у повідомленні.

На Хмельниччині на відкриття меморіальної дошки прийшли рідні, друзі й односельці Аркадія Муляра
На відкриття меморіальної дошки прийшли рідні, друзі й односельці Аркадія Муляра, лютий 2024, Хмельниччина. Фото: Новоушицька територіальна громада

У Новоушицькій територіальній громаді зазначили, майор Аркадій Муляр народився 15 лютого 1971 року в селі Глібів. Після закінчення місцевої загальноосвітньої школи 1988 року вступив у Кам'янець-Подільське військове училище, де вивчав інженерно-саперну справу. Служив з 2014 року, з 25 лютого 2022 року був на фронті у Донецькій, Херсонській і Миколаївській областях. Аркадій Муляр був нагороджений нагрудним знаком "Воля назавжди" та медаллю "Незламним героям російсько-української війни". 31 грудня 2022 року чоловік загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Соледар Донецької області. Він підірвався на міні, йому був 51 рік.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок