На екскурсію — онлайн. У Херсонському обласному краєзнавчому музеї започаткували віртуальні уроки

На екскурсію — онлайн. У Херсонському обласному краєзнавчому музеї започаткували віртуальні уроки

Ексклюзивно

У Херсонському обласному краєзнавчому музеї започаткували віртуальні екскурсії. Проводять повноцінні заняття для учнів молодших та старших класів в інтерактивній формі.

Херсон, музей, екскурсія, Михайло Підгайний
Михайло Підгайний проводить екскурсію онлайн, Херсон, 8 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Херсон

Співробітник Херсонського обласного краєзнавчого музею Михайло Підгайний спеціалізується на вивченні природи Херсонщини. Говорить, це його друга онлайн-екскурсія. Вона присвячена отруйним тваринам області.

"Це повноцінне заняття. Якщо це школярі других класів, це пів години. Старших класів, середніх — 45 хвилин: академічний час. Заняття проходять в інтерактивній формі, я дітям ставлю питання, вони відповідають. Така форма роботи — перспективна. І я розумію, для шкіл вона вигідна, їм вона подобається. Це розвиває учнів і інтерактивність, дозволяє людям трішки більше долучатися до дії", — говорить Підгайний.

Херсон, музей, експонат
Скам'янілі рештки тварин, які показують під час онлайн-екскурсії, Херсон, 8 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Херсон

Віртуальні екскурсії у музеї започаткували 6 лютого, таку форму обрали через складну безпекову ситуацію у місті, розповідає директорка закладу Ольга Гончарова. Одними із перших онлайн-відвідувачів стали учні школи гуманітарної праці.

"Ми представили палеонтологію нашого краю. Це природнича колекція Херсонського краєзнавчого музею. Діти познайомилися з тим, що відбувалося на території нашого краю в давні часи, навіть мільйони років тому. Надалі ми плануємо цілий ряд екскурсій. Вони будуть по тематиці і природничими, і етнографічними. Тобто в нас вже є план подальшого спілкування з музеєм", — сказала директорка.

Херсон, музей, експонат
Плазуни, яких демонструють під час онлайн-екскурсії, Херсон, 8 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Херсон

Окрім школярів віртуальними екскурсіями зацікавилися херсонці, які тимчасово живуть в інших містах і за кордоном.

Раніше у Херсонському краєзнавчому музеї співробітники презентували збірку, присвячену подіям повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок