В одній із громад на Полтавщині діє соціальний центр, де відновлюють після хвороб: як звернутися

В одній із громад на Полтавщині діє соціальний центр, де відновлюють після хвороб: як звернутися

У Щербанівській громаді діє центр надання соціальних послуг. Усього у ньому функціонує чотири відділення. Найпопулярніше – денного перебування.

У відділенні люди отримують послуги фізичної реабілітації та відновлення після хвороб. Про це Суспільному розповіла директорка центру Тамара Білоброва.

Світлана Яценко – відвідувачка центру надання соціальних послуг в Щербанівській ТГ
Світлана Яценко – відвідувачка центру надання соціальних послуг. Суспільне Полтава

Світлана Яценко прийшла вдруге на призначений їй роликовий масаж для ніг. Результатом, каже, задоволена.

"Турбує мене захворювання хребта, захворювання нижніх кінцівок, суглоби, тазобедренні суглоби. Дівчатка дуже добре масажі роблять, магніт дуже добре допомагає", — розповіла відвідувачка центру надання соціальних послуг Світлана Яценко.

В Щербанівській громаді діє соціальний центр, де відновлюють після хвороб
У соццентрі люди отримують послуги фізичної реабілітації та відновлення після хвороб. Суспільне Полтава

У відділенні денного перебування – фізіотерапія, масаж, лікувальна фізкультура. Отримати послуги можуть військові після поранень, які потребують відновлення, люди з інвалідністю, внутрішньо-переміщені особи та пацієнти після перенесених хвороб, розповіла завідувачка відділення денного перебування Людмила Стеценко.

"Придбали апарат "Стимул", придбали апарат для масажу ніг, придбали апарат для плечового комплексу. Є у нас апарат для масажу очей, навколишньоочних зон, який стримує падіння зору, відновлює кровообіг і таким чином стимулює відновлення зору", — пояснює завідувачка відділення центру надання соціальних послуг Людмила Стеценко.

Скористатися послугами центру можна із направленням від сімейного лікаря. Обслуговують у ньому і пацієнтів із інших громад, повідомила директорка Тамара Білоброва.

Світлана Лебедка, відвідувачка Центру надання соціальних послуг
Світлана Лебедка, відвідувачка Центру надання соціальних послуг. Суспільне Полтава

"Станом на 1 січня цього року послугами соціальними послугами охоплено 1199 осіб. Це і жителі Мачухівської громади, і Коломацької громади. На підставі договору про міжмуніципальне співробітництво. Ці громади нам дають кошти на утримання центру і співфінансування, тобто на заробітну плату", — повідомила директорка центру надання соціальних послуг Тамара Білоброва.

"Я інвалід другої групи, то лікуюся. У мене горло таке хронічне. То я біотроном ("грію" доп.) і мені допомагає. Краще стало",розповіла відвідувачка центру надання соціальних послуг Світлана Лебедка.

За словами Тамари Білобрової найближчим часом планують ввести у перелік послуг денний догляд за дітьми з інвалідністю.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок