Ексведучий американського каналу Fox News Карлсон анонсував інтерв'ю із президентом Росії Путіним

Ексведучий американського каналу Fox News Карлсон анонсував інтерв'ю із президентом Росії Путіним

Путін
Такер Карлсон. Фото: AP/Richard Drew, File

Ексведучий американського телеканалу Fox News Такер Карлсон анонсував інтерв'ю з президентом Росії Володимиром Путіним, заради якого він напередодні приїхав до Москви, а також заявив, що попросив про інтерв'ю президента України Володимира Зеленського.

Про це Такер Карлсон повідомив у соцмережі X (раніше — Twitter).

"Ми в Москві цієї ночі. Ми тут, щоби взяти інтерв'ю у президента Росії Володимира Путіна. Ми зробимо це незабаром", — сказав він і додав, що готувався до бесіди із Путіним кілька місяців.

Карлсон також зазначив, що інтерв'ю вийде на його сайті tuckercarlson.com. Він також повідомив, що Ілон Маск пообіцяв не блокувати інтерв'ю з Путіним на платформі X (Twitter).

Крім цього, Карлсон заявив, що попросив про інтерв'ю Володимира Зеленського і сподівається, що глава України ухвалить цю пропозицію.

Перед цим російські журналісти та пабліки повідомили, що Карлсон відвідав Москву, де його бачили у Великому театрі на виставі "Спартак". Зокрема повідомлялось, колишній ведучий Fox News прилетів до столиці Росії через Стамбул 1 лютого.

Як пише BBC, Карлсон був одним із найпопулярніших ведучих кабельного телебачення США, але минулого року він раптово покинув Fox News. Його шоу часто визначали порядок денний американських консерваторів і, відповідно, Республіканської партії. 54-річний Карлсон був надзвичайно впливовим, як ведучий нічного політичного ток-шоу між 2016 і 2023 роками, а після свого звільнення запустив шоу у соцмережі X (раніше Twitter). Карлсон кілька разів "захищав" президента Путіна після того, як РФ розпочала повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Він також назвав президента України Володимира Зеленського "диктатором", який "дружить з усіма у Вашингтоні". У Росії Карлсона часто називають "авторитетним джерелом новин", особливо коли йдеться про війну в Україні. У вересні 2023 року канал новин "Россия 24" навіть почав транслювати довгі уривки його шоу "Такер на Х", дубльовані російською мовою.

На початок