Кіровоградщина втратила на фронті чотирьох захисників

Кіровоградщина втратила на фронті чотирьох захисників

Кіровоградщина втратила на фронті чотирьох захисників
Колаж: Суспільне Кропивницький

На російсько-українській війні загинули бійці з Кіровоградської області. Це – Руслан Сидоренко, Роман Рябоконь, Ігор Хомяков, Сергій Степанцов.

Майор Руслан Сидоренко з Новомиргородської громади Новоукраїнського району помер 31 січня у місті Харків. Військовий народився у 1986 році. Про дату та місце прощання з захисником повідомлять додатково. Про це написав міський голова Новомиргорода Ігор Забажан.

Руслан Сидоренко з Новомиргородської громади.
Руслан Сидоренко з Новомиргородської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Роман Рябоконь з Благовіщенської громади Голованівського району загинув 31 січня на Донеччині. На військову службу чоловіка мобілізували 12 липня 2023 року. Був командиром аеромобільного взводу. Інформацію щодо прощання повідомлять додатково.

Роман Рябоконь з Благовіщенської громади.
Роман Рябоконь з Благовіщенської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Ігор Хомяков з Олександрійської громади загинув 30 січня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Йому було 48 років. У військового залишились мати, дружина, донька і брат. Про місце і час поховання Ігоря Хомякова повідомлять додатково. Про це написав міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

Ігор Хомяков з Олександрійської громади.
Ігор Хомяков з Олександрійської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Солдат Сергій Степанцов з Устинівської громади Кропивницького району помер 2 лютого. Йому було 50 років. На службу до ЗСУ чоловіка мобілізували 5 червня 2022 року. Боєць брав участь у боях за Бахмут, Мар’їнку Донецької області та Волохів Яр Харківської області. Прощання з військовослужбовцем відбудеться 5 лютого об о 11 годині на цвинтарі в селі Докучаєве.

На початок