Атакуючи Херсонщину війська РФ використовують до 15 КАБів за добу — ОВА

Атакуючи Херсонщину війська РФ використовують до 15 КАБів за добу — ОВА

Херсонщина, обстріли, Качкарівка
Зруйнований російськими обстрілами будинок у Качкарівці, Херсонщина, 2 лютого 2024 року. Фото: Олександр Прокудін/Telegram

Російські війська знову почали використовувати багато КАБів атакуючи Херсонщину, по 10-15 бомб за добу.

Про це у марафоні "Єдині новини" повідомив керівник пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

За його словами, війська РФ скидають по два-три КАБи у Бериславському районі на такі пункти як Червоний маяк, Качкарівка, Шляхове, Берислав, Новоберислав, Зміївка.

"2 лютого Качкарівка дуже постраждала. Понад 20 будинків зруйновані. Дуже сильно зруйнована місцева школа. У Шляховому дитячий садочок. Стирають з лиця землі всі будівлі і інфраструктуру прибережних районів правобережної Херсонщини", — повідомив керівник пресофісу.

Також російська армія б`є з БпЛА. Працюють по цивільних людях.

"Їм нічого не варте, щоб вдарити по іноземцях, хоча вони це бачили. Була цілеспрямована атака, де загинули два французи, які допомагали Херсонщині з продуктами й відновленням. Були перемовини з іншими громадами, які далі від лінії зіткнення", — говорить Толоконніков.

У Бериславі війська РФ використовують вибухівку постійно, якщо раніше людям можна було рухатися містом, то зараз майже неможливо. Вони постійно полюють з дронів на цивільних та правоохоронців. Це дрони-камікадзе і дрони, які скидають вибухівку.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок