Поліцейські доставили допомогу жителям звільнених сіл Луганщини

Поліцейські доставили допомогу жителям звільнених сіл Луганщини

Поліцейські доставили допомогу жителям звільнених сіл Луганщини
Луганщина. Фото: Andriy Dubchak

Поліцейські Луганщини 2 та 3 лютого завезли хліб, медикаменти та предмети побуту жителям чотирьох звільнених сіл Луганської області.

Про це повідомила пресслужба поліції Луганщини.

Хліб та медикаменти поліцейські 2 лютого завезли лише жителям Греківки та Макіївки. Доїхати до інших населених пунктів екіпаж не зміг, бо автівка застрягла у багнюці.

"Титанічними зусиллями поліцейським вдалося вибратися з пастки, бо ситуацію ускладнював щільний обстріл з боку армії РФ", - розказали в пресслужбі поліції.

До Новолюбівки та хутора Рябівка поліцейські приїхали вже 3 лютого.Всім родинам, що залишаються у цих селах, поліцейські роздали продуктові набори та предмети побуту.

"На жаль, від евакуації в більш безпечні місця місцеві відмовилися, але мали змогу звʼязатися з рідними через розгорнутий поліцейськими супутниковий зв’язок Starlink", - додали у поліції.

Що відомо про звільненні населені пункти на Луганщині

У Луганській області українські військові звільнили 12 населених пунктів. Україна контролює близько п'яти відсотків території Луганщини.

Станом на листопад 2023 року, за інформацією Луганської ОВА, у деокупованих населених пунктах Луганської області, які щоденно потерпають від обстрілів армії РФ, залишалося 65 людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок