У Дніпрі турецька компанія покинула будівництво метро: які заходи вживатиме міська влада

У Дніпрі турецька компанія покинула будівництво метро: які заходи вживатиме міська влада

метро, Дніпро
Станція "Проспект Сводоби", метро у Дніпрі. Фото: Суспільне Дніпро

Влада Дніпра звертатиметься до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот через покинуте компанією Limak будівництво метро у місті.

Про це йдеться у пресрелізі Дніпровської міської ради, який отримало Суспільне.

Як йдеться у повідомленні, у перші дні повномасштабного вторгнення РФ турецька компанія Limak, що мала завершити добудову метрополітену, покинула майданчики, забравши персонал, техніку та документи. Порушення зобовʼязань фіксує міжнародна польська компанія ILF, що здійснює технічний нагляд за будівництвом підземки у Дніпрі.

"На черзі відповідні заяви до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот. Наше завдання – досягти справедливості в офіційній площині", — заначив міський голова Борис Філатова.

За його словами, місто наразі шукає інші варіанти закінчення робіт у метро, коли для цього буде можливість.

Суспільне підготувало запит до компанії Limak, аби дізнатися її позицію щодо ситуації, яка склалася. Відповідь оприлюднимо.

Що відомо про будівництво Дніпровського метрополітену

  • Дніпровський метрополітен почали будувати у 1981 році. Відкриття було заплановане на 1991 рік, але відбулося 29 грудня 1995-го. Тоді відкрили одну лінію – Центрально-Заводську, на якій побудовано шість станцій. Її довжина – 7,8 кілометра.
  • У 2016 році вирішили добудувати три станції у центрі міста. У липні 2016 року турецька компанія Limak перемогла у міжнародному тендері на будівництво метро в Дніпрі, винайнявши як субпідрядників «Днепрометробуд» і «Київметробуд». Технічний нагляд за реалізацією проєкту довірили польській компанії ILF Consulting Engineers з представництвом в Дніпрі. Кредит на будівництво в розмірі 304 млн євро взяли в Європейському банку реконструкції та розвитку. Ці гроші місто отримувало частинами у вигляді субвенцій з держбюджету.
  • В рамках проєкту, укладеного з турецькою фірмою-підрядником Limak, в дніпровському метрополітені мали збудувати три нові станції в центральній частині міста — «Центральна», «Театральна» і «Музейна». Після завершення робіт довжина метро мала збільшитися з 7,8 до 11,1 км. Закінчити всі роботи планували наприкінці 2021 року.
  • У 2017 році метро планували побудувати до 2021 року. Заступник міського голови Михайло Лисенко на своїй сторінці в Instagram повідомляв, що нові станції будуть відкриті у березні 2023 року.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок