Завацька взяла сет у восьмої ракетки світу, але вилетіла з Ролан Гаррос

Завацька взяла сет у восьмої ракетки світу, але вилетіла з Ролан Гаррос

Завацька взяла сет у восьмої ракетки світу, але вилетіла з Ролан Гаррос AP

Українка виграла сет у п'ятої сіяної, але у наступних двох виграла два гейми.

20-річна українська тенісистка Катаріна Завацька ніколи раніше не грала в основній сітці турніру Великого шолому в Парижі. Загалом дебютувала Каратіна на мейджорах на US Open-2020, звідки вилетіла в першому колі від Єлени Рибакіної.

На Ролан Гаррос на Завацьку чекала ще більша перевірка: №5 посіву та восьма ракетка світу, нідерландка Кікі Бертенс. І хоча ґрунт - улюблене покриття 20-річної українки, однозначною фавориткою матчу була саме Бертенс.

У першому сеті Катаріні вдалося шокувати імениту суперницю: українка повела з рахунком 5:1, зробивши два брейки, після чого вийшла подавати на сет. У Завацької було два сетболи, але реалізувати їх не вдалося - зворотній брейк, 5:2. Утім, переламати хід партії Бертенс не вдалося: уже на наступній своїй подачі вона програла сет. Завацька змогла реалізувати тільки восьмий сетбол.

У другій партії Бертенс змогла перехопити ініціативу: у Катаріни почалися проблеми на власній подачі, зрештою вона так і не змогла захистити жодну. Результат другого сету - 6:2 на користь Кікі.

У третій партії боротьби, як такої, не вийшло: Завацька багато помилялася, тоді як Бертенс заграла наповну. 6:0 - та перемога Кікі в матчі.

Катаріна покидає Ролан Гаррос після першого раунд.

Ролан Гаррос. Жінки, перший раунд

Кікі Бертенс (Нідерланди, 5) - Катаріна Завацька (Україна) 2:1 (2:6, 6:2, 6:0)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start