Організатор зник з грошима. У Дніпрі скасували концерт Тараса Чубая

Організатор зник з грошима. У Дніпрі скасували концерт Тараса Чубая

Тарас Чубай, концерт
Тарас Чубай. Фото: Юрій Прияцелюк

У Дніпрі скасували концерт українського виконавця та лідера групи "Плач Єремії" Тараса Чубая, який мав відбутися 21 січня в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.

Інформацію про це Суспільному підтвердили у пресслужбі театру.

За словами речниці, організатор орендував у театру приміщення для проведення концерту, втім раптово зник.

За словами виконавця Тараса Чубая, з тієї ж причини скасували й концерт у Львові, що мав відбутися 1 січня. Компанія-організатор концерту, яку очолює Тарас Доненко, зникла з усіма зібраними з продажу квитків грошима.

"Організатор концертів Тарас Доненко зник напередодні свят з майже усіма коштами, отриманими з продажу квитків на концерти. Не хочу оперувати термінами "шахрай" та інше, бо не маю поняття що сталося. Чоловік зник. Коштів на оренду концертних залів, апаратури та оплати персоналу нема. Натомість є глядачі, що придбали квитки", — написав співак на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, ті, хто придбав квиток, можуть обміняти його на квиток на наступний концерт у місті.

"Якщо ви придбали квитки на Star лейбл, то зберігайте їх — ми їх обміняємо на наступних концертах у вашому місті на запрошення для вас. Якщо ваші квитки придбані на concert ua або karabas, то зверніться до квиткового провайдера по повернення коштів", — сказав Тарас Чубай.

Всі соцмережі компанії-організатора концерту наразі недоступні.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок