Військова розвідка закликає колекціонувати поштову марку "ГУР", щоб задонатити на морський дрон

Військова розвідка закликає колекціонувати поштову марку "ГУР", щоб задонатити на морський дрон

Військова розвідка закликає купити поштову марку "ГУР", щоб зібрати ти на морський дрон
Поштова марка "ГУР". Фото: з сайту "Укрпошти"

Головне управління розвідки Міноборони закликає українців  колекціонувати поштову марку “ГУР”, щоб зібрати кошти на морський ударний дрон.

Про це ГУР повідомляє у Фейсбуці.

Зазначається, що ексклюзивна поштова марка “Головне управління розвідки Міністерства оборони України” – це частина серії “Укрпошти” “Слава Збройним Силам України!”.

“Марки присвячені українським розвідникам, які вкрай мало говорять про свою роботу, проте реалізують надскладні спецоперації та завдання, захищають національні інтереси і територіальну цілісність нашої держави”, — зазначили у військовій розвідці.

Перший тираж марок вийшов 30 червня 2023 року — у річницю звільнення острова Зміїний.

Поштовий випуск — благодійний. Кошти від продажу марки підуть на придбання морського ударного дрона для воїнів-розвідників.

“Отже, кожен, хто стане власником філателістичного екземпляру, долучиться до вкрай важливої та необхідної місії”, — наголосили в ГУР.

Тираж поштової марки становить 1 075 000 примірників. Номінал марки — F (23 грн) + 7,00 грн благодійний внесок. Кількість марок в аркуші — 5+1 купон.

До марки випущені конверт “Перший день”, немаркований художній конверт та художня картка. Випуск здійснений за сприяння ГУР.

Присвячені військовій розвідці поштові набори доступні у відділеннях “Укрпошти” по всій країні, а також онлайн в офіційному магазині та на маркетплейсах eBay і Amazon.

"Укрпошта" 16 січня оголосила про початок конкурсу, щоб визначити марку 2023 року. Українці можуть проголосувати в соцмережах.

На початок