До екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху внесли зміни — Кіровоградський центр МВС

До екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху внесли зміни — Кіровоградський центр МВС

Іспит з ПДР кроп
Тестування в екзаменаційному класі. . Ілюстративне фото: Суспільне

В Україні внесли зміни до екзаменаційних білетів для складання теоретичного іспиту з правил дорожнього руху. До прикладу, вони стосуються транспортних засобів (машини, вантажівки, автобуси, мопеди, мотоцикли), які поза населеними пунктами повинні вмикати денні ходові вогні, перевезення дітей в автомобілях та інші зміни, які були враховані до тестових питань.

Це інформація від спеціаліста зі зв'язків з громадськістю Регіонального сервісного центру МВС в області Сергія Воскобойника.

Теоретичний іспит зі знань правил дорожнього руху в сервісному центрі МВС, як і раніше, містить 20 запитань. Кандидат у водії має 20 хвилин, аби надати відповіді. Під час тесту допускається дві помилки. Якщо більше – іспит не складено.

Питання у білеті розподіляються за таким принципом:

  • 10 – про правила дорожнього руху;
  • 4 – з основ безпеки руху;
  • 4 – про будову та експлуатацію транспортного засобу відповідної категорії;
  • 2 – про надання першої домедичної допомоги.

Кандидат у водії має необмежену кількість спроб для складання теоретичного іспиту. Наступна спроба можлива не раніше ніж через 10 днів.

Нові тестові питання та варіанти відповідей можливо переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС.

З 22 листопада 2023 року усі охочі можуть не відвідувати курси в автошколі, а проходити навчальний матеріал з репетитором або самостійно.

У Кіровоградській області за два місяці теоретичний іспит з правил дорожнього руху після самопідготовки склали 20 людей. 15 учасників не пройшли тестування.

На початок