Змагання у "бульбашці" та 4 українці в заявках команд. Михайло Романчук - про новий сезон ISL

Змагання у "бульбашці" та 4 українці в заявках команд. Михайло Романчук - про новий сезон ISL

Ексклюзивно
Змагання у "бульбашці" та 4 українці в заявках команд. Михайло Романчук - про новий сезон ISL
Instagram

Український плавець Михайло Романчук розповів про майбутній сезон ISL у Будапешті.

Спортсмен довгий час не мав тренувань, кілька разів закордонні збори скасовувалися через пандемію коронавірусу. Про це Романчук розповів у коментарі Суспільне спорт.

Я вже майже вісім місяців без тренувань. Але вже у жовтні я маю поїхати на Міжнародну лігу плавання (International swimming league) до Будапешту. Минулого сезону в ній я представляв «Енерго Стандарт», але цього разу мене запросили в італійську команду «Аква Сентуріон». Це непогано, адже у мене нарешті будуть змагання, - каже Романчук.

Там він пробуде до 23-го листопада до завершення змагань. За його словами, Міжнародна федерація плавання просто скасувала всі старти, але є можливість себе проявити в ISL.

"Я вирушаю до столиці Угорщини першого жовтня і пробуду та до 23 листопада. У ISL це змогли зробити, а в Міжнародній федерації плавання – ні. Вони просто повідміняли усі старти. Ці старти стануть єдиним до кінця року. Сподіваюсь, що після Нового Року щось зміниться."

Майбутній сезон ISL, який пройде в Будапешті, відбудеться за участі 10 клубів – 5 із США, 4 з Європи та 1 з Японії. За майже півтора місяці, що триватимуть змагання, буде проведено п’ять етапів – командних зустрічей. Усі змагання будуть відбуватися в "бульбашці" за аналогом NBA.

Читайте також: Україна - у топ-3 медального заліку Кубку світу з веслування

Загалом у Міжнародній лізі плавання візьмуть участь четверо українців у різних командах. Окрім Михайла Романчука там також витупатимумть: Андрій Говров за «Торонто Тітанс» із Канади, Даша Зєвіна за «Тім Айрон» з Угорщини та Сергій Шевцов за французький «Енерго Стандарт». Усі в різних командах.

На змаганнях будуть представлені такі команди:

- "Торонто Тітанс" (Канада);

- "Токіо Фрог Кінгс" (Японія);

- "Калі Кондорс" (США);

- "Айрон" (Угорщина);

- "Енерджі Стандарт" (Франція);

- "Аква Центуріонс" (Італія);

- "ДС Трідент" (США);

- "ЛА Керрент" (США);

- "Нью-Йорк Брейкерс" (США);

- "Лондон Роар" (Великобританія).

Результати ISL 2019:

1 місце - "Енерджі Стандарт" (Франція);

2 місце - "Лондон Роар" (Великобританія);

3 місце - "Калі Кондорс" (США);

4 місце - "ЛА Керрент" (США);

5 місце - "Айрон" (Угорщина)

6 місце - "ДС Трідент" (США);

7 місце - "Аква Центуріонс" (Італія);

8 місце - "Нью-Йорк Брейкерс" (США).

Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо