Біатлоністка Ольга Абрамова пропустить біатлонний сезон через вагітність

Біатлоністка Ольга Абрамова пропустить біатлонний сезон через вагітність

Біатлоністка Ольга Абрамова пропустить біатлонний сезон через вагітність AP

Проте вона планує готуватися до Олімпіади-2022.

Українська біатлоністка Ольга Абрамова пропустить сезон-2020/21 через вагітність. Про це заявив у коментарі XSport.ua заявив президент федерації біатлону Володимир Бринзк.

Проте вона планує повернутися в біатлон та продовжувати підготовку до зимової Олімпіади-2022.

"Після народження дитини Оля планує повернутися до активної спортивної діяльності і націлена на Олімпійські ігри-2022", - про це розповів президент ФБУ Володимир Бринзак.

У минулому сезоні Абрамова виступала на Кубку IBU, де її кращим результатом було четверте місце в скороченій індивідуальній гонці на етапі в Обертілліахе.

Читайте також: "Буду здавати повторний тест". Підручний - про позитивний тест на коронавірус

Ольга Абрамова - дружина південнокорейського біатлоніста Тимофія Лапшина, котрого, як і росіянку Катерину Глазиріну, відсторонили від біатлону через вживання допінгу.

Що відомо

  • Востаннє повноцінний сезон на Кубку світу Ольга взяла у сезоні 2015/16;
  • У сезон 2017/18 та 2018/19 вона провела по дві гонки на етапах Кубка світу. У сезоні 2019/20 взагалі не змагалася на найвищому рівні.
  • Найкращий результат Абрамової у сезоні 2019/20 - третє місце на чемпіонаті України з біатлону у жіночому спринті на 7,5 км.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start