У Львові помер хлопчик, який був у комі після видалення молочних зубів

У Львові помер хлопчик, який був у комі після видалення молочних зубів

Доповнено
У Львові помер хлопчик, який був у комі після видалення молочних зубів
Велес із татом і мамою. Фото з особистого архіву Віктора Пашника

Вчора, 13 січня, помер 5-річний Велес Пашник. Хлопчик впав у кому після видалення молочних зубів під загальною анестезією.

Про це повідомив батько Велеса Віктор Пашник на своїй сторінці у Facebook.

"Лети наш Хлопчику, Лети...Усім нам із Небес світи...Спочивай з Миром, Коханий Наш Лесюньо!", — написав батько хлопчика.

Велес був у комі 37 діб після видалення двох молочних зубів під загальною анестезією в одній із львівських стоматологічних клінік. Його батько повідомив про трагічний випадок у Facebook 28 грудня.

"В суботу (9 грудня, — ред.) лікар сказав, що у сина предагонія, тобто по суті смерть. Ми вірили, що дитина відійде. У понеділок (11 грудня, — ред.) вже була зроблена друга енцефалограма, яка не відчула жодного сигналу від мозку. Тобто поставили діагноз смерть мозку", — розповідав Суспільному Віктор Пашник.

Речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська на початку січня повідомила Суспільному, що за цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 140 КК України "Невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього".

14 січня в Офісі Генпрокурора повідомили, що розслідування у кримінальному провадженні триває і наразі встановлюють усі обставини.

"У межах кримінального провадження встановлюються обставини трагічного випадку. За результатами слідчих дій та висновків експертиз, які наразі тривають, буде надана правова оцінка діям медичних працівників", — мовиться в повідомленні.

Директор клініки "Ori-Dent" Роман Онисько 2 січня повідомив кореспондентам Суспільного, що вони співпрацюють зі слідством. "Наразі лікарі, які брали участь в наданні медичної допомоги, поки відсторонені від виконання своїх обов’язків до закінчення розслідування цього питання", — прокоментував Роман Онисько у телефонній розмові.

На початок