Марта Костюк успішно пройшла кваліфікацію та вперше зіграє в основній сітці Ролан Гаррос

Марта Костюк успішно пройшла кваліфікацію та вперше зіграє в основній сітці Ролан Гаррос

Марта Костюк успішно пройшла кваліфікацію та вперше зіграє в основній сітці Ролан Гаррос Philippe Montigny / FFT

Українка в трьох сетах здолала японку Курумі Нару.

Перший сет Марта Костюк провела просто блискавично - Нара програла три подачі і, буквально, за 15 хвилин матчу рахунок сету був уже 5:0 на користь українки. Під час розіграшу третього гейму японка взагалі не змогла виграти хоч одне очко. У підсумку, українка провела просто блискавичний сет - 6:0 на користь 119-ї ракетки світу.

Читайте також: Світоліна, Ястремська, Козлова та Завацька дізналися імена суперниць на Ролан Гаррос

Друга партія розпочалася не так упевнено - Нара виграла перший гейм, але Костюк одразу зрівняла рахунок. Японка знову вийшла вперед, а потім Марта програла дві свої подачі підряд. Як наслідок, 6:1 на користь Нари - другий сет забрала японка.

Вирішальна партія матчу нагадувала перший сет - Костюк зробила один брейк і виграла три гейми поспіль. Проте цього разу Курумі швидко відіграла зробила зворотній брейк і майже відігралася (2:3), однак у вирішальний момент Марта змогла виграти ще три гейми підряд, а разом з ними і матч - 6:2.

Читайте також: Росіянку Вілухіну виправдав CAS у допінговій справі. У Віти Семеренко знову "бронза" Олімпіади-2014

Це перший вихід Марти Костюк в основну сітку Ролан Гаррос в кар'єрі. Раніше вона виступала в основній сітці Australian Open (2018) та US Open (2020). На обох турнірах дійшла до третього раунду.

Костюк - Нара: ключовий момент

  • Марта виграла 61% (14/23) очок на другій подачі, а Курумі - 38% (5/13);
  • У Марти Костюк 30 віннерів, у Курумі - 15. Загалом Марта виграла в матчі на 15 очок більше, це якраз різниця віннерів.

Ролан Гаррос. Фінал кваліфікації у жіночому турнірі

Марта Костюк (Україна, 2) - Курумі Нара (Японія, 22) - 2:1 (6:0; 1:6; 6:2)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start