Мінус два. "Колос" під проливним дощем на поганому газоні вилетів з Ліги Європи. Як це було nk-rijeka.hr

"Колос" вилетів за результатами екстратайму від "Рієки".

Обидва суперники доволі обережно почали поєдинок, але саме "Рієка" діяла першим номером майже протягом усього матчу. "Колос", як у в грі з "Арісом", покладався на міцну оборону та швидкі контратаки.

У першому таймі підопічні Руслана Костишина так жодного разу і не змогли влучити в рамку воріт, хоча спроб було чимало, навіть за володінням м'ячем був паритет. Тож перша 45-хвилинка завершилася без голів - 0:0.

Друга частина гри стала чітким продовженням першої. Хоча, за ходом другого тайму прослідковувалося, що "Колос" став сміливіше грати - ковалівці вирішили робити акцент на атаку. Руслан Костишин розумів, що з таким насиченим графіком, як у його команди, переводити гру в овертайм не можна.

На 90-їй хвилині матчу міг забивати Євген Селезньов, але він вдарив вище воріт з кількох метрів.

Команди не змогли виявити переможця в основний час, тому гра перейшла в овертайм. 0:0 після основних 90 хвилин. У другому таймі в Рієці почалася сильна злива, яка під кінець матчу абсолютно зіпсувала газон: м'яч застрягав, було складно грати в пас.

Результат "Рієка" - "Колос" визначився в овертаймі. На 102-й хвилині гравець "Рієки" португалець Жуан Перейра відкрив рахунок у матчі.

Ковалівці почали атакувати, але якусь надію на камбек поховав хорват Франко Андріяшевич, який скористався помилкою голкіпера "Колоса" та подвоїв перевагу господарів на 115-й хвилині. До речі, Андріяшевич віддав гольовий пас під час забиття першого голу.

2:0 після двох овертаймів - "Рієка" проходить до плей-оф кваліфікації Ліги Європи.