"Десна" програла "Вольфсбургу" та вилетіла з Ліги Європи

"Десна" програла "Вольфсбургу" та вилетіла з Ліги Європи AP

Команда Олександра Рябоконя змусила суперника нервувати за результат.

"Вольфсбург" забив доволі швидко - на 16-й хвилині Жозуа Гілавогі відкрив рахунок у матчі. "Десна" шукала свого шансу в контратаках, але більше забитих голів у першому таймі не було.

Друга 45-хвилинка стала вирішальною - пан або пропав. "Десна" продовжувала мінімально програвати в рахунку, в статистиці та за ситуацією на полі. До того ж, додалося вилучення естонця Йоонаса Тамма. "Сіверяни" залишилися в меншості.

Українці помітно нервували та грали жорстко у другому таймі - цьому підтвердження не лише червона, а й жовті Коноплі та Огірі. Проте, "Вольфсбург" тримав ситуацію під контролем.

Здавалося, що з мынымальним рахунком зустріч і завершиться, але Даніель Гінчек уже в компенсований час подвоїв перевагу "вовків" - 2:0.

У підсумку, перемога німців залишає українську команду за бортом Ліги Європи.