Всеукраїнський книжковий фестиваль-ярмарок розпочався у Кропивницькому

Всеукраїнський книжковий фестиваль-ярмарок розпочався у Кропивницькому

Всеукраїнський книжковий фестиваль-ярмарок розпочався у Кропивницькому
Суспільне: Кропивницький

Всеукраїнський книжковий фестиваль-ярмарок “Книговир-2020” розпочався у Кропивницькому. У його програмі: творчі зустрічі з письменниками, презентації книг, літературні дискусії розповів Суспільному співорганізатор книжкового фестивалю Віталій Останній.

Цьогорічий книжковий фестиваль відбувається в Ковалівському парку. За словами Віталія Останнього, на вході відвідувачі можуть обробити руки антисептиком і взяти одноразові рукавиці: "Ми працюємо в умовах карантинних заходів. Кіровоградщина в "зеленій" зоні, тому нам легше дотримуватися цих норм".

Започаткували книжковий фестиваль у 2015 році – розповіла його співорганізаторка Тамара Саміляк: "Популяризація читання. Ми цю мету поступово втілюємо в життя, і вона у нас не змінюється. Ми долучаємо більше всеукраїнських видавництв з інших міст, письменників з інших міст і розширюємо інтерес”.

Кропивничанка Ірина Іванова вважає, що такі фестивалі допомагають знайомитися із книжковим ринком: "Я ходжу у книжкові магазини, відстежую новинки. Щось купую додому. Я з тих людей, які не вірять у твердження, що зараз люди не читають, що книга вимирає і книговидавництво не розвивається”.

Книжковий фестиваль триватиме по 26 вересня.

Що відомо

На початок