На війні загинув 23-річний пілот бойового літака МіГ-29 Владислав Залістовський

На війні загинув 23-річний пілот бойового літака МіГ-29 Владислав Залістовський

Доповнено
Blue Helmet пілот Владислав Залістовський
Пілот Владислав Залістовський. Фото: Instagram/Yevheniia Nesterenko

Увечері 5 січня на війні загинув 23-річний льотчик 114 бригади тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ Владислав Залістовський на позивний Blue Helmet.

Цю інформацію Суспільному підтвердили в 114 бригаді.

Владислав Залістовський — родом із Малина Житомирської області. У 2021 році закінчив льотний факультет Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Був пілотом бойового літака МіГ-29.

Пілот бойового літака МіГ-29 Владислав Залістовський
Пілот бойового літака МіГ-29 Владислав Залістовський. Фото: Facebook/Влад Залістовський

Загибель пілота Суспільному підтвердив також побратим Владислава Залістовського.

"Ми втратили не просто пілота, а й надійного побратима, друга, сина та просто чудову та яскраву людину Владислава! Він був одним з тих, з ким я б виконав будь-яке завдання з впевненістю, що він мене не залишить у важкій ситуації, що було і по військовій справі, і по життю в цілому! Владислав загинув, захищаючи наше небо, хоча йому було всього лиш 23. Тільки вдумайтеся в цю цифру 23 роки, а він був пілотом бойового літака МіГ-29 і мав на своєму рахунку вже десятки бойових вильотів. Я схиляю голову перед ним і віддаю шану, як справжньому бойовому пілоту, який загинув, захищаючи Україну!", — написав в Instagram побратим з нікнеймом Air Fighter.
Пілот бойового літака МіГ-29 Владислав Залістовський
Пілот бойового літака МіГ-29 Владислав Залістовський. Фото: Instagram/Yevheniia Nesterenko

Звісткою про смерть Владислава Залістовського поділилася в Instagram і його дівчина Євгенія Нестеренко.

"Я ніколи не думала, що на моїй сторінці буде подібний пост. Ти любив свою роботу, своє життя, своє небо, але воно зіграло з тобою злий жарт. Ти назавжди залишишся в моєму серці найкращим хлопчиком у світі. І не тільки в моєму. Мені так багато твоїх знайомих кажуть, що ти — найкращий. Тебе справді всі дуже люблять! Тобі було всього 23… Але чомусь небо забирає кращих. Вічного тобі польоту, мій янголе", — написала Євгенія Нестеренко.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок