На підприємстві "Кіровоградобленерго" долають наслідки ракетної атаки

На підприємстві "Кіровоградобленерго" долають наслідки ракетної атаки

На підприємстві "Кіровоградобленерго" долають наслідки ракетної атаки
Пошкоджений автобус від ракетної атаки по Кропивницькому 4 січня 2024 року. Фото: ДСНС Кіровоградської області

На підприємстві, від якого залежить електропостачання Кіровоградської області, долають наслідки ракетної атаки армією Росії 4 січня. Там закривають вибиті вікна, лагодять покрівлю, щоб підприємство могло працювати під час морозів.

Ці роботи не завершили, розповів голова правління підприємства "Кіровоградобленерго" Володимир Чернявський.

"І вчора весь день, і сьогодні зранку, і в наступні дні будемо зайняті ліквідацією для того, щоб не переривати виробничий процес. Мова йде про сотні тисяч гривень. Окрім вікон, є пошкодження несучих конструкцій будівель".

Також пошкоджена частина автомобільного парку підприємства. Для більш точного обрахунку збитків потрібен час і розслідування, сказав Володимир Чернявський.

Під час ракетної атаки загинув працівник "Укренерго", електрослюсар Олег Зима.

За порушення законів і звичаїв війни, що призвело до умисного вбивства під час ракетного обстрілу в Кіровоградській області, відкрили кримінальне провадження. Санкція статті 438 частини 2 передбачає покарання від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі. Про це розповів Суспільному керівник прокуратури області Ян Стрелюк.

"Треба встановити командування російської армії, хто віддавав наказ на бомбардування мирного міста всередині країни. По друге, треба з'ясувати, хто безпосередньо був пілотом літака. Можу запевнити, що слідчі СБУ і Кіровоградської прокуратури зроблять все можливе, щоб встановити цих людей".

На початок