Насуваються морози: "Київтеплоенерго" обіцяє підвищити температуру в оселях киян

Насуваються морози: "Київтеплоенерго" обіцяє підвищити температуру в оселях киян

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" переводить своїх працівників на посилений режим роботи в очікуванні значного похолодання. Планують також додати тепла в квартирах містян.

Про це підприємство поінформувало у своєму Telegram-каналі.

За прогнозами синоптиків, з 6 січня в Києві очікується зниження температури. На початку наступного тижня у столиці буде до 13-18 градусів морозу. Через це "Київтеплоенерго" переводить у посилений режим роботи 38 аварійних бригад, персонал теплоелектроцентралей, котелень і диспетчерів, щоб максимально швидко реагувати на можливі аварійні ситуації.

Для швидкого ремонту тепломереж підготували спецтехніку. Додаткову перевірку пройшло обладнання теплоджерел столиці, якому в морозну погоду доведеться працювати в умовах підвищених навантажень.

У "Київтеплоенерго" також повідомили, що, згідно з розробленими графіками, у квартирах киян поступово збільшуватимуть температуру теплоносія, що подається від київських ТЕЦ і котелень.

У п'ятницю, 5 січня, Рада оборони Києва доручила підготувати систему опалення до надзвичайної ситуації, що може виникнути через суттєве похолодання і загрозу масованих обстрілів з боку РФ.

На 6 січня синоптики передбачають небезпечні метеорологічні явища у Києві та області. На дорогах ожеледиця. Температура вночі знизиться до 7 градусів морозу, вдень від 0 до -5 градусів.

На початок