Столична система опалення має бути готова до надзвичайної ситуації — Рада оборони Києва

Столична система опалення має бути готова до надзвичайної ситуації — Рада оборони Києва

система опалення
Ілюстративне фото: УНІАН

Синоптики прогнозують суттєве похолодання у Києві найближчими днями. Також залишається потенційна загроза масованих обстрілів столиці. Тому Рада оборони Києва доручила підготувати систему опалення до надзвичайної ситуації.

Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що Рада оборони доручила житлово-експлуатаційним підприємствам, управляючим компаніям усіх форм власності, ОСББОб'єднання співвласників багатоквартирного будинку та ЖБКЖитлово-будівельні кооперативи у будь-який час доби не допустити замерзання системи опалення в разі надзвичайної ситуації. Для цього оперативний персонал зможе пересуватися містом у комендантську годину за наявності паспорта та службового посвідчення.

Також ці організації мають невідкладно провести позачергову перевірку горищ і технічних поверхів житлових будинків, де розташовані мережі опалення.

"Сьогоднішнім рішенням Рада також постановила терміново ліквідувати виявлені недоліки, а саме: відновити порушену теплоізоляцію, закрити вікна в місцях загального користування та технічних приміщеннях, усунути протяги", — йдеться у повідомленні.

На початок