Чотири гольові дії Андрія Ярмоленка. Огляд матчу "Вест Гема"

Чотири гольові дії Андрія Ярмоленка. Огляд матчу "Вест Гема" Associated Press

Найкращі моменти матчу "Вест Гем" - "Халл Сіті" у відео огляді.

У матчі 1/16 фіналу Кубка Англійської Ліги "Вест Гем" з українцем Андрієм Ярмоленком у складі розгромив "Халл Сіті" з Чемпіоншипа.

Матч "Вест Гем" - "Халл Сіті" закінчився з рахунком 5:1. Головним героєм гри став Андрій Ярмоленко, який відзначився дублем та оформив два асисти.

У першому таймі матчі Ярмоленко віддав дві гольові передачі партнерам, а після перерви сам забив два м'ячі - спершу з пенальті, а тоді з гри.

У матчі 1/8 фіналу "Вест Гем" зіграє з переможцем пари "Фулгем" - "Флітвуд Таун".

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start