Американські військові конвертоплани пролетіли над Києвом

Американські військові конвертоплани пролетіли над Києвом

Американські військові конвертоплани пролетіли над Києвом
U.S. Embassy Kyiv

КонвертопланиЛітальний апарат з фіксованим крилом, що може виконувати вертикальний зліт/посадку і має можливість фізично повертати двигуни на 90 градусів для створення вертикальної підіймальної сили або горизонтальної тягової. CV-22B Osprey корпусу морської піхоти США пролетіли над Києвом в межах американсько-українських військових навчань.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Дар'я Кінша.

Конвертоплани CV-22B Osprey беруть участь в американсько-українських військових навчаннях Сил спеціальних операцій "Фікшн Ерчін". Їх курс пролягав з півночі на південь вздовж Дніпра, поблизу Пішохідного мосту, пам'ятника засновникам Києва, пляжу Гідропарку, Арки Дружби народів та річкового порту "Київ".

Американські військові літаки пролетіли над Києвом
Американські конвертоплани над Києвом. Фото: Дар'я Кінша, Суспільне

Водночас із конвертопланами CV-22B, 23 вересня як частину навчань "Фікшн Ерчін" польоти над територією України здійснили американські літаки для виконання спеціальних операцій Lockheed MC-130J.

Американські військові літаки пролетіли над Києвом
Lockheed MC-130J під час українсько-американських військових навчань. U.S. Embassy Kyiv

Як повідомили у посольстві США в Україні, польоти літаків MC-130J були здійснені над Херсоном, Запоріжжям, Дніпром, Полтавою та Черкасами.

Що відомо

  • На Хмельниччині в рамках військових навчань "Об'єднані зусилля 2020" українські та американські спецпідрозділи відпрацьовують елементи бойового десантування.
  • На Яворівському районі Львівської області розпочалися військові навчення Rapid Trident-2020 за участі військових із 9 країн.
  • З вересня 2020 року стратегічні бомбардувальники США регулярно патрулюватимуть українське небо.

На початок