В Україні стартують військові навчання Rapid Trident-2020

В Україні стартують військові навчання Rapid Trident-2020

В Україні стартують військові навчання Rapid Trident-2020
На фото Яворівський полігон, архів. Джерело: Військова панорама

У Яворівському районі Львівської області розпочинаються військові навчення Rapid Trident-2020 за участі військових із 9 країн.

Навчання проходитимуть на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, повідомляється на сайті Міноборони. У них візьмуть участь близько 4 тисяч військових із 9 країн.

Окрім Збройних сил України та США, участь у навчанні візьмуть військовослужбовці з Німеччини, Данії, Румунії, Литви, Польщі, Канади та Великої Британії.

Як повідомлялося раніше, відповідно до сценарію навчань, країна-агресор дестабілізує ситуацію в певному регіоні іншої держави та здійснює спробу окупувати її. Водночас об’єднане угруповання військ союзницьких держав організовує оборону, згодом звільняє тимчасово окуповані агресором території та проводить стабілізаційну операцію. При цьому вагоме місце відводиться протидиверсійним та антитерористичним діям.

У зв’язку з навчаннями місцевих мешканців просять оминати територію полігону.

"Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації, та повітряних суден військової авіації Повітряних сил ЗС України тощо. У зв’язку із цією подією командування Львівського гарнізону та керівництво навчання докладе максимум зусиль для забезпечення безпеки цивільного населення та особового складу, виконання норм чинного законодавства України та дотримання статутного порядку у районі проведення заходу міжнародного військового співробітництва", – йдеться у повідомленні.

З української сторони участь у навчаннях візьмуть підрозділи Служби безпеки України, Національної гвардії України, Держаної прикордонної служби України, Національної поліції, Управління державної охорони та інших силових відомств.

Що відомо

  • Наприкінці серпня підрозділ морської піхоти України відправили на обов'язкову обсервацію перед вильотом до Грузії на міжнародні військові навчання Noble Partner 2020.
  • У липні у Чорному морі відбулись українсько-американські військові навчання "Сі Бриз 2020"
На початок