У Житомирській громаді попрощалися із воїном та волонтером Романом Лисюком

У Житомирській громаді попрощалися із воїном та волонтером Романом Лисюком

У Житомирській громаді попрощалися із воїном та волонтером Романом Лисюком
В перший день нового року у Житомирі прощалися з воїном та волонтером Романом Лисюком. Колаж Суспільного

1 січня у Житомирі громада попрощалася із полеглим воїном Романом Лисюком, який з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну був волонтером, а в травні 2022 року став до лав ЗСУ.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила Житомирська міська рада.

Прощання проходило у Свято-Михайлівському соборі Житомира.

Народився Роман Сергійович Лисюк 3 жовтня 1975 року в селі Сколобів Хорошівського району на Житомирщині. Отримав базову середню освіту у Новоград-Волинській школі-інтернаті, після чого здобув професію ткача. Працював у приватному бізнесі. Після строкової військової служби в ЗСУ пішов працювати водієм-далекобійником.

У коментарі Суспільному директорка міського центру соціальних служб Ольга Юрченко розповіла, що Роман Лисюк спочатку був волонтером.

"Коли почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, Роман став волонтером, а вже від травня 2022 року пішов боронити нашу країну у складі Збройних сил України. Роман був дуже цікавою людиною, його багато хто знав. Сьогодні на похованні людей прийшло стільки — ми думали, що доведеться перекривати вулицю Київську. Наш полеглий воїн мав стосунок до Березівки і Барашівки — звідти теж приїхали люди, приїхали старости. П'ятеро побратимів Романа приїхали на прощання прямо з передової. Один із них виступав на кладовищі — згадували його як дуже хорошу людину. Вдома нашого захисника не дочекалася дружина та діти", — каже Ольга Юрченко.

Загинув Роман Лисюк 25 грудня 2023 року, виконуючи бойове завдання в Донецькій області.

Поховали полеглого воїна на Смолянському військовому кладовищі.

Вічна слава і світла пам'ять нашому Герою.

На початок