Жіноча збірна України розбила Грецію у кваліфікації на Євро-2022

Жіноча збірна України розбила Грецію у кваліфікації на Євро-2022 УАФ

Усі голи були забиті в другому таймі.

Перша 45-хвилинка не вразила та проходила практично без моментів. Команди довго придивлялися одна до одної, а атаки не призводили до небезпеки в штрафних майданчиках.

Все найцікавіше розпочалося в другому таймі. Спочатку помилка грецьких футболісток призвела до першого пропущеного м'яча - Ніколь Козлова скористалася незібраністю суперницю у власній штрафній площі на 58-й хвилині. До слова, вона вийшла на початку другого тайму.

Потім Козлова зробила дубль та подвоїла перевагу жовто-синіх на 71-й хвилині. А потім Дарія Кравець подвоїла перевагу України на 89-й хвилині, а Дарина Апанащенко зробила рахунок 4:0 на 90+5 хвилині.

У підсумку, Україна розбила Грецію та піднялася на третє місце в групі І у кваліфікації на Євро-2022.