Україна вперше перемогла у відборі на жіноче Євро-2022

Україна вперше перемогла у відборі на жіноче Євро-2022 УАФ

В п'ятому турі групи І синьо-жовті на виїзді тричі забила Чорногорії та заробила перші очки у відборі на Євро-2022.

Ще до початку матчу Україна розглядалася як фаворит зустрічі у Подгоріце, а за ходом поєдинку підопічні Наталії Зінченко довели це.

Хоча, у Чорногорії була перевага не лишу у вигляді домашнього стадіону. Також в України на лаві запасних було тільки 5 гравчинь, тоді як у чорногорок - 9.

На 23-й хвилині Дарина Андрущенко відкрила рахунок, але в першому таймі жодна з команд не спромоглася більше забити.

У другій 45-хвилині Надія Куніна подвоїла перевагу, але доволі швидко Чорногорії вдалося відіграти один м'яч - Арміса Куч зробила рахунок 1:2. Але за три хвилини господарки самі відновили розрив у рахунку - Сладяна Булатович відзначилася автоголом.

Чорногорія - Україна - 1:3

Голи: Куч, 63, Булатович, 66 (аг) - Апанащенко, 23, Куніна, 60.

Наступний матч у рамках групи І збірна України зіграє проти збірної Греції 22 вересня в Києві на "Оболонь-арені". Початок о 19:00.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start