Кабмін підтримав проєкт указу президента про звільнення Труша з посади керівника Тернопільської ОВА

Кабмін підтримав проєкт указу президента про звільнення Труша з посади керівника Тернопільської ОВА

Володимир Труш, керівник Тернопільської обласної військової адміністрації. 2023 рік
Володимир Труш, керівник Тернопільської ОВА. Фото: Суспільне Тернопіль

Кабінет міністрів підтримав проєкт указу президента про звільнення Володимира Труша з посади керівника Тернопільської ОВА.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Погоджено звільнення Труша Володимира Любомировича з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації", — йдеться у повідомленні.

Речниця Тернопільської ОВА Ганна Василенко телефоном сказала кореспондентам Суспільного, що звільнення прокоментують завтра, 28 грудня.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації Володимира Труша 19 березня 2020 року. До цього ОДА очолював Ігор Сопель.

26 червня працівники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали двох заступників Володимира Труша: Ігоря Дем’янчука та Ігоря Гайдука разом із головою обласної ради Михайлом Головком за підозрою у вимаганні й отриманні хабаря від підприємця. Наразі їхні справи розглядає Вищий антикорупційний суд.

Що відомо про Володимира Труша

Володимир Труш народився на Івано-Франківщині. Має вищу освіту. У 2002 році закінчив Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальностями "Фінанси" та "Філологія". У 2019 закінчив Дубенську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна". З 2002 по 2008 рік працював у структурі податкової міліції Івано-Франківської області. У 2016-2019 роках займався підприємницькою діяльністю. З листопада 2019 року був головою Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

На початок