Миколаївські спортсмени здобули нагороди у Кубках України з фехтування

Миколаївські спортсмени здобули нагороди у Кубках України з фехтування Archi Martunenko

Cпортсмени з Миколаєва отримали чотири срібні та дві бронзові нагороди у Кубках України з фехтування на рапірах у Львові та шаблях у Черкасах.

Миколаївські рапіристки Аліна Полозюк, Ніколетта Корлат, Маріанна Сизарева та Наталя Коваль здобули срібло у командних змаганнях на рапірах, які тривали у Львові.

У фіналі представниці Миколаєва поступилися киянкам Катерині та Олександрі Буденко, Надії Моргун і Анастасії Садій з рахунком 43 : 44.

У Кубку України з фехтування на шаблях, який відбувся у Черкасах, Богдан Платонов здобув срібну нагороду. У фіналі миколаївець поступився одеситу Андрію Ягодці – 13 : 15.

Бронзовим призером став шабліст Богдан Боговін з Миколаєва. Серед жінок бронзу здобула миколаївська спортсменка Валерія Проченко, яка у півфіналі поступилася майбутній переможниці змагань – киянці Олені Вороніній – 9 : 15.

У жіночій командній першості миколаївська четвірка – Дана Баглай, Олександра Бондар, Олександра Мамонтова та Валерія Проченко поступилася у фіналі киянкам Юлії Бакастовій, Олені Вороніній, Ніні Сіняковій та Марії Цимботі з рахунком 43 : 45.

У фіналі серед чоловічих команд на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись київські шаблісти – Вадим Байдаченко, Василь Гумен, Іван Писаренко та Олексій Стаценко. У фіналі вони здобули перемогу над миколаївцями Юрієм Цапом, В’ячеславом Дзюбою, Богданом Платоновим та Богданом Боговіном – 45 : 40.