У Кропивницькому попрощалися з Олександром Биндичем, Андрієм Бондаренком та Юрієм Залуцьким

У Кропивницькому попрощалися з Олександром Биндичем, Андрієм Бондаренком та Юрієм Залуцьким

Олександр Биндич, Андрій Бондаренко та Юрій Залуцький кропивницький
Зліва направо: Олександр Биндич, Андрій Бондаренко та Юрій Залуцький. Колаж: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому попрощалися із солдатами Олександром Биндичем та Андрієм Бондаренком й молодшим сержантом Юрієм Залуцьким.

За інформацією від керівника пресслужби міської ради Сергія Якуніна, солдатів поховали на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища, а молодшого сержанта – на Новолелеківському кладовищі.

Олександр Биндич

Боєць народився родився 8 липня 1997 року в селі Назарівка Кропивницького району, навчався у Крупській загальноосвітній школі (нині село Карлівка Кропивницького району) та вищому професійному училищі №9 в обласному центрі.

З 2018 року працював у Державній службі з надзвичайних ситуацій. У серпні 2023 року його мобілізували, служив кропивничанин на посаді командира десантно-штурмового відділення, мав позивний "Джокер". Загинув 16 грудня поблизу Синьківки Куп’янського району на Харківщині. У бійця залишились мати, дружина, сестри, племінники й вітчим.

У Кропивницькому попрощалися з Олександром Биндичем, Андрієм Бондаренком та Юрієм Залуцьким
Прощання з бійцями на Далекосхідному кладовищі, Кропивницький, 22 грудня 2023 року. Фото: Facebook Кропивницької міської ради

Андрій Бондаренко

Боєць народився 23 травня 1985 року у Кропивницькому, навчався у загальноосвітній школі №16 та вищому професійному училищі №8. Займався ремонтом помешкань, працював на підприємствах міста.

У 2015 році підписав контракт зі Збройними силами України, у 2015-2018 роках брав участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, мав позивний "Бонд", нагороджений орденами та відзнаками.

Нагороди загиблого Андрія Бондаренка
Нагороди Андрія Бондаренка. Фото: Facebook Кропивницької міської ради

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну повернувся до лав ЗСУ, служив помічником мінометника, розвідником. Воював на Донецькому та Луганському напрямках. Помер 18 грудня. У бійця залишились мати, донька, брати й сестри.

Юрій Залуцький

Боєць народився 16 листопада 1979 року в Кропивницькому, закінчив загальноосвітню школу №3, працював водієм, ремонтував машини.

Юрій Залуцький
Юрій Залуцький. Фото: Facebook Кропивницької міської ради

Під час повномасштабної війни служив на посаді командира бойової машини-командира механізованого взводу. Загинув 14 грудня поблизу Синьківки Куп’янського району Харківської області.

На початок