У Чернівцях знайшли кінохроніку з Володимиром Івасюком

У Чернівцях знайшли кінохроніку з Володимиром Івасюком

У Чернівцях знайшли кінохроніку з Володимиром Івасюком

У Чернівцях знайшли "унікальну кінохроніку" українського композитора Володимира Івасюка. Про це повідомляє Національний центр Олександра Довженка.

"Родина журналіста і режисера Василя Селезінки під час прибирання знайшла в коморі коробку з плівками. 32 роки Василь Селезінка був головним режисером Чернівецької телестудії та активно "просував" талановитого композитора Володимира Івасюка – автора легендарної "Червоної Рути". Ймовірно, на знайдених плівках – робочі матеріали для телевізійних програм", – повідомили у центрі Довженка.

Наразі співробітниця Філомофонду Довженко-центру Олена Сердцева займається технічною перевіркою стану плівки, а керівник кінолабораторії Олександр Бертман вивчає її зміст.

"Про результати дослідження розповість Іван Козленко на благодійному онлайн-марафоні світового українства "Пісня буде поміж нас", що проходитиме з 4 на 5 грудня", – йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • 57 учасників з більш ніж 10 країн світу долучилися до челенджу "Червоній руті – 50". У травні, на карантині, його започаткував вінничанин Назарій Давидовський. За його умовами, потрібно було записати та викласти в інтернет пісню "Червона рута".
  • Цього року пісні Володимира Івасюка "Червона рута" виповнилося 50 років.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше