Україна готова інвестувати у спільне виробництво зброї у США — Умєров

Україна готова інвестувати у спільне виробництво зброї у США — Умєров

Умєров і О’Браєн
Міністр оборони України Рустем Умєров (ліворуч) і помічник держсекретаря США Джеймс О’Браєн. Фото: Міноборони України

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що Україна готова інвестувати у спільні оборонні підприємства і напряму закуповувати зброю і техніку в американських компаній.

Про це Рустем Умєров сказав під час зустрічі з помічником державного секретаря США Джеймсом О’Браєном, який перебуває з візитом у Києві, передає пресслужба Міноборони України.

Зокрема Умєров окреслив свої пріоритети протягом 100 днів на посаді міністра, серед яких боротьба з корупцією, прозорі закупівлі та виробництво нового озброєння.

Він також поінформував О'Браєна про запуск Державного оператора тилу, як ключову частину нової архітектури закупівель.

За словами Умєрова, проведення фінансового аудиту під керівництвом заступника міністра оборони Юрія Джигира є ще одним пріоритетом.

Сторони також обговорили підготовку до саміту НАТО у Вашингтоні наступного року.

"З метою локалізації оборонного виробництва в Україні були проведені два міжнародні форуми за участі десятків іноземних компаній – у Києві та Вашингтоні. У фокусі уваги оборонного відомства є розвиток військових інновацій, зокрема виробництво та закупівля дронів різних модифікацій", — зазначили в Міноборони.

Як повідомляли у Міноборони, 13-14 грудня Україну відвідала перша торговельна місія з Великої Британії. Партнери уклали кілька угод для посилення співпраці у сфері оборони.

На початок