Будівництво Селянського узвозу у Дніпрі планують завершити у жовтні

Будівництво Селянського узвозу у Дніпрі планують завершити у жовтні

Будівництво Селянського узвозу у Дніпрі планують завершити у жовтні Фото: Суспільне. Дніпро

Будівництво Селянського узвозу у Дніпрі планують завершити у жовтні і узвіз стане зручним. Про це повідомляє представник міської ради Антон Андрієнко.

Після ремонту, сподіваються місцеві, їхні будинки не підтоплюватиме так, як це було під час дощів влітку. Доктор технічних наук, Юрій Кірічек, говорить, що такий ремонт не вирішить усі проблеми. Подробиці у сюжеті.

Людмила Ключик разом з родиною живе поруч із Селянським узвозом, каже, що тут завжди була проблема з дорогою: важко проїхати швидкій. За її словами поруч живе багато літніх людей.

"Там є житлові будинки біля податкової й коли почнуться реальні дощі тоді дійсно буде проблема і щоб не затопило людей як підтоплювало спочатку, на перехресті тоді затопило. Так це люди будуть хвилюватись", – говорить Людмила Ключик – жінка, яка живе поруч із Селянським узвозом.

"Те, що відбувалося після злив, постійні переробки, але ми з розумінням відносимося. Ми знаємо усіх будівельників тут. Головне, щоб вони доробили і доробили так, як було за архітектурою. Щоб були доріжки, освітлення. Тому що я дивлюся і думаю, що не зовсім те, що планувалося", – говорить Мая Кравец – живе поруч з Селянським узвозом.

Представник підрядника Євген Ставмоненко, каже, щоб уникнути проблем із зливами повністю замінили зливну каналізацію.

"Головнішою складністю стало те, що під землею не виявилося існуючого на всіх планах міста зливного колектору, діаметром 500 міліметрів до якої я повинен був врізатися своїми зливоприймачами, тому довелося робити впродовж усього спуску зовсім нову каналізацію", – говорить Євген Ставмоненко – представник підрядника.

Представник міської ради Антон Андрієнко каже, що будівництво йде з випередженям графіку.

"Окрім бетонних плит, ця дорога стає майже монолітною бетонною конструкцією. Плюс до того тут облаштовуються вже паралельно тротуари, які будуть відділятися від дороги металевим огородженням і буде облаштоване освітлення, тож ця вулиця стане зручною", – говорить Антон Андрієнко – представник Дніпровської міської ради.

Будівництво Селянського узвозу у Дніпрі планують завершити у жовтніФото: Суспільне. Дніпро

Завідувач кафедри будівництва автомобільних доріг та геодезії Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, доктор технічних наук, професор Юрій Кірічек каже, що таке будівництво, це сезонне рішення, враховуючи кут схилу, щойно почнуться зливи та заморозки такою дорогою не проїхати.

"Магістри нашої кафедри розглядали варіанти побудови серпантину на цій ділянці дороги, тому що серпантин знижує схил, здовжує уклон і покращує комфортність і збільшує безпеку. Звичайно це потребує більших затрат", – говорить Юрій Кірічек – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри будівництва автомобільних доріг та геодезії ПДАБА.

Зараз встановили триста двадцять плит, за словами Євгена Ставмоненка залишилось встановити близько ста, завершити під'єднання до колектору, зробити освітлення. Роботи планують завершити у жовтні.

Будівництво Селянського узвозу у Дніпрі планують завершити у жовтніФото: Суспільне. Дніпро

Будівництво Селянського узвозу у Дніпрі планують завершити у жовтні

Читайте також

Через забудову в історичному кварталі Дніпра пішов тріщинами будинок – репортаж

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди