Перемальовку шедевру Моне від Бенксі продають за 3 мільйона фунтів

Перемальовку шедевру Моне від Бенксі продають за 3 мільйона фунтів

Перемальовку шедевру Моне від Бенксі продають за 3 мільйона фунтів AP

Версію імпресіоністського шедевра Клода Моне від вуличного художника Бенксі продають на аукціоні в Лондоні з початковою ціною у 3 мільйони фунтів стерлінгів.

Про це повідомляє The Guardian.

Картина під назвою "Покажи мені Моне" була створена в 2005 році. За основу була взята знаменита картина водяних лілій за авторства Клода Моне, яка була доповнена неприємними зображеннями перевернутих візків для покупок і конуса дорожнього руху, що стирчить у воді.

Перемальовка шедевру Моне від вуличного художника Бенксі продається за 3 мільйона фунтів

Оригінал Моне та версія Бенксі

Sotheby’s планує продати роботу, виконану на полотні олійними фарбами, за ціною від 3 до 5 мільйонів фунтів стерлінгів (від 3,9 до 6,5 мільйонів доларів США). Торги розпочнуться на аукціоні в Лондоні 21 жовтня.

"Покажи мені Моне" вперше була показана 15 років тому в рамках другої виставки галереї Бенксі в Лондоні. Робота належить до серії, відомої під назвою "Сира олія", і включає картини, які Бенксі назвав "реміксами" канонічних творів мистецтва. Серед них – "Соняшники" Вінсента ван Гога», але зів'ялі та засохлі у своїй вазі, «Нічні яструби» Едварда Хоппера, куди додана розлючена людина в боксерських шортах «Юніон Джек», роботи Енді Ворхола та інших.

Що відомо

  • Бенксі — псевдонім скандально відомого англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа якого не встановлена. Завдяки таланту художника і гостросоціальній тематиці він швидко здобув популярність спершу в Британії, а потім в усьому світі.
  • Нещодавно Бенксі опублікував роботу під назвою "Шрам Віфлеєму", де замість Віфлеємської зірки над головами вертепних Діви Марії і святого Йосифа з немовлям Ісусом на стіні зображений слід від снаряда.
  • Британський вуличний художник Бенксі пожертвував гроші на роботу судна, яке рятує біженців, що намагаються перепливти Середземне море, щоб потрапити до Європи з Близького сходу.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше