Першу в Україні шоу-гонку з біатлону за участі олімпійських чемпіонок перенесли

Першу в Україні шоу-гонку з біатлону за участі олімпійських чемпіонок перенесли

Першу в Україні шоу-гонку з біатлону за участі олімпійських чемпіонок перенесли AP

City Biathlon Ternopil 2020 перенесено за три доби до змагань.

Шоу-гонка City Biathlon Ternopil 2020 мала відбутися у суботу, 20 вересня, проте цього не станеться через карантин. Про це повідомив один із організаторів змагань Максим Черкашин у своєму Facebook.

Читайте також: "Цього року старт вже нереально провести". Підручний - про скасування шоу-гонки в Тернополі

У рамках City Biathlon Ternopil 2020 мала відбутися змішана естафета та гонка переслідування. Проте, змагання перенесли через те, що Тернопіль наразі перебуває в "червоній" карантинній зоні.

"Злий на ту систему, яка називає себе державною владою! Таке враження, що для неї чим гірше - тим краще. Направду, після таких обломів просто опускаються руки! Я не знаю, коли тут щось зміниться, і чи зміниться взагалі!", - написав Черкашин

У турнірі мали брати участь українські чемпіони світу та Європи, олімпійські чемпіонки, медалісти Кубка світу й Кубка IBU. Загалом, 12 спортсменів, які мали змагатися на набережній Тернопільського ставу.

Читайте також: Олена Підгрушна – про досвід виступів на шоу-гонках та нові змагання в Тернополі

Спочатку змагання мали пройти за присутності глядачів, але через карантин скасували чимало заходів, пов'язаних з гонками - автограф-сесії, фото-зони і інші локації. Але згодом, скасували гонки взагалі.

Читайте також: Як українські атлети готуються до зимового сезону із закритими кордонами

Наразі оновлена дата та час початку гонок невідомі, під питанням взагалі проведення змагань, повідомляє Максим Черкашин.

Що відомо:

26 вересня у німецькому Вісбадені відбудеться біатлонна шоу-гонка за участю найкращих європейських спортсменів. Участь в гонці візьме українець Дмитро Підручний, а Валентина Семеренко поїде на змагання у ролі запасної.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start